Miasto - Tygodnik Koszaliński

Kolejne mieszkania do remontu

ZBM    ::  Fot: Mariusz Czajkowski

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Koszalinie poszukuje kolejnych chętnych, którzy nie mając dotychczas własnego mieszkania, zdecydują się  wyremontować lokal komunalny na własny koszt.

ZBM ogłosił właśnie wykaz kolejnych sześciu lokali, które oddane zostaną najemcom w zamian za wykonanie modernizacji lub remontu.Odpowiedni formularz można pobrać w ZBM lub ze strony internetowej www.zbm.koszalin.pl.

Potrzebne jest też zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach brutto za trzy miesiące poprzedzające datę złożenia wniosku. Trzeba dołączyć dokumenty potwierdzające wysokość innych dochodów (np. renty, emerytury, alimentów, zasiłków) oraz zaświadczenie o liczbie osób zamieszkujących w miejscu stałego zameldowania, ewentualnie orzeczenie o niepełnosprawności oraz oświadczenie o posiadaniu środków na wykonanie remontu lokalu.

Oferty należy składać w Dziale Spraw Lokalowych Zarządu Budynków Mieszkalnych (ul. Połczyńska 24 pokoje nr 4 i 5) do16 października, do godz. 15.15.

Wykaz osób zakwalifikowanych zostanie ogłoszony, po zaopiniowaniu wniosków przez Społeczną Komisję Mieszkaniową do 30 października.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Kolejne mieszkania do remontu