Miasto - Tygodnik Koszaliński

Gwardia rozgromiona w Malborku

AKCJI   ::  Fot:   Mariusz Czajkowski

Bardzo słaby występ zanotowali szczypiorniści Gwardii Koszalin w kolejnym meczu pierwszoligowym, w którym zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Polski Cukier Pomezania Malbork. Koszalinianie przegrali wysoko, bo aż 20:37.
Tylko przez pierwszych dwanaście minut Gwardia prowadziła wyrównaną grę z wyżej notowanymi rywalami, a w 4 minucie wygrywała nawet 3:1. Później rozpoczęła się dominacja zespołu z Malborka, który z każda minutą powiększał swoją przewagę. Jedynym zawodnikiem w szeregach koszalińskiego zespołu, który starał się nawiązać walkę z przeciwnikami był Adam Laskowski. Nie można było też mieć większych pretensji do bramkarzy Gwardii. Pozostali generalnie zawiedli.

Skład i bramki Gwardii: Henryk Rycharski, Mirosław Bugaj, Dawid Gryzio – Krzysztof Szymko, Łukasz Niedzielak, Konrad Mróz, Bartosz Tołłoczko 4, Krzysztof Karnacewicz 3, Michał Hertig, Adam Laskowski 4, Patryk Kiciński 6, Marek Jakutowicz 1, Maciej Kamiński, Paweł Dzierżawski 1, Paweł Urbański 1.
W następnym meczu Gwardia zmierzy się na wyjeździe z GKS Żukowo. Będzie to zaległe spotkanie z 16. kolejki i bardzo ważne dla obu zespołów, które walczą o utrzymanie się w I lidze. Początek gry w sobotę, 24 lutego o godz. 17.