Chce przywrócić Koszalin mieszkańcom

Wiktor Kamieniarz, nauczyciel historii, pedagog i dyrektor II LO oficjalnie kandyduje na prezydenta Koszalina. Swoją decyzję ogłosił na spotkaniu w Teatrze Variete Muza.

Chce przywrócić miasto obywatelom i zachęcić młodzież do pozostania w nim. Kampania ruszyła, mimo że nie znamy daty wyborów samorządowych.Wiktor Kamieniarz należy do ruchu „Bezpartyjni dla Koszalina”, który wraz z innymi organizacjami podpisał porozumienie ze stowarzyszeniem Lepszy Koszalin.

Dlatego jego kandydaturę popierają wszyscy sygnatariusze Paktu dla Koszalina. Tworzą go także Stowarzyszenie Inicjatywa Polska, Ruch Samorządowy Bezpartyjni,  Stowarzyszenie Społeczny Instytut Obywatelski Obywatele dla Regionu i grupa ODnowa.
(ejm)