Miasto - Tygodnik Koszaliński

Victoria SP 2 ogłasza nabór

UKS Victoria SP2 Sianów to klub piłki nożnej kobiet z ponad dwudziestoletnią tradycją i wieloma sukcesami na koncie. Wychowało się w nim ponad 20 reprezentantek Polski w różnych kategoriach wiekowych. Teraz prowadzi nabór do swoich zespołów.
Do udziału w zajęciach mogą zgłaszać się dziewczęta od czwartego roku życia. Górna granica wieku nie została ustalona bo liczy się sprawność i zaangażowanie, a klub prowadzi zespoły seniorek, juniorek, młodziczek, orliczek, żaczek i skrzatów.  
Seniorki po bardzo dobrym sezonie 2017/2018 grając w III lidze nie poniosły żadnej porażki, zremisowały tylko raz i awansowały do II ligi. Znalazły się w grupie kujawsko-pomorskiej. Na tym szczeblu rozgrywek mogą grać dziewczęta od piętnastu lat wzwyż, bez ograniczeń wiekowych.
Zajęcia z młodszymi grupami są prowadzone oddzielnie w różnych kategoriach wiekowych. W najmłodszych zespołach w zajęciach uczestniczą też rodzice. W okresie letnim treningi prowadzone są na stadionie, orliku a w okresie jesiennym i zimowym dziewczynki bawią się w hali sportowej.
Zajęcia dla dzieci prowadzą :Joanna Świąder (tel. 500795171) i Dorota Bindas-Burdzik (604356598) . Grupą młodzieżową zajmuje się Klaudia Saganowska (797958356), a zespół seniorek prowadzą Jędrzej Bielecki (508185514) i Marian Kuna.
(as)


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Victoria SP 2 ogłasza nabór