Zdjęcia z natury

Koszalińska Biblioteka Publiczna oraz Koszalińskie Towarzystwo Fotograficzne „Bałtyk” zapraszają na wystawę pt. „Natura najlepszym architektem”. Wernisaż odbędzie się 7 sierpnia o godz. 16.30 w Galerii Region.

Koszalińskie Towarzystwo Fotograficzne „Bałtyk” to grupa ludzi, dla których zatrzymywanie ulotnych chwil w kadrze aparatu fotograficznego jest wielką pasją. Członkowie towarzystwa fotografują pejzaże, tworzą również zdjęcia reportażowe, portretowe, reklamowe i makro.

Wystawa będzie otwarta od 1 do 29 sierpnia 2018 r. Prace zaprezentują: Romuald Długosz, Marek Jóźków, Kazimierz Jurkowski, Anna Klinkosz, Ewa Maliszewska, Sabina Marcinkowska, Tomasz Mikoluk, Dariusz Pellowski, Adam Supiński i Hubert Wyszyński.