Kolejny festyn z generałem

Stowarzyszenie Społeczny Instytut Obywatelski „Obywatele dla Regionu”, Rada Osiedla Rokosowo i Wspólnoty Mieskzaniowe ul. Hallera 8-10 zapraszają na III festyn ph.„Rodzinna sobota z Generałem Hallerem”.
Odbędzie się on w sobotę, 8 września, na placu przy ul. gen. Józefa Hallera 8 – 10, wjazd od ul.Gnieźnieńskiej. Początek o godz. 13.00. W czasie festynu odbędą się gry i konkursy zręcznościowe oraz konkursy i animacje dla dzieci.

Archiwum Państwowe w Koszalinie przygotowało  warsztaty kaligraficzne i genealogiczne. Nie zabraknie konkursu sprawdzającego wiedzę o gen. Józefie Hallerze i pozostałych „ojcach niepodległości”. Będzie też pokaz udzielania pierwszej pomocy i bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Festyn dofinansowały Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu Społecznik i Fundacja Tesco w ramach akcji „Decydujesz, pomagamy”.
(ejm)