Miasto - Tygodnik Koszaliński

VIP w świecie biznesu

 Prezes Zarządu KSM Przylesie Kazimierz Okińczyc odbiera nagrodę VIP Biznesu  :: Fot: Łukasz Giersz

Już po raz siódmy odbyło się wręczenie elitarnych nagród „VIP”. To wyróżnienia, które przyznawane są za osiągnięcia m.in. w świecie kultury, nauki czy biznesu. Nie zabrakło tu również koszalińskiego akcentu. Statuetkę w kategorii „VIP Biznesu” zdobył prezes Zarządu KSM „Przylesie” Kazimierz Okińczyc.

Ideą nagród „VIP Biznesu” jest docenianie osób, a także podmiotów gospodarczych o ugruntowanej renomie, które wyróżniają się statusem lidera rozwoju, kompetencji i zarządzania, stanowiąc przy tym wzór kultury organizacyjnej w biznesie i rozwoju gospodarczego w kraju. To już piąta statuetka w tej kategorii dla KSM „Przylesie”. – To wyróżnienie jest wynikiem pracy wszystkich pracowników spółdzielni, członków zarządu, a także członków organu spółdzielni – Rady Nadzorczej, bo bez nich spółdzielnia sukcesu by nie miała. Ja tylko jestem tym, który stara się tym zarządzać, a że mamy się czym pochwalić nie tylko w Koszalinie, ale też na forum naszego kraju, to stąd to wyróżnienie – powiedział prezes Zarządu KSM „Przylesie” Kazimierz Okińczyc, który funkcję tę pełni od 29 lat.

Koszalinianina doceniono m.in. za efektywność w zarządzaniu KSM „Przylesie”, wysoki standard utrzymania zasobów mieszkaniowych, otwartość na stosowanie najnowocześniejszych technologii, a także technik, które zapewniają mieszkańcom komfort oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu koszalińska spółdzielnia jest uznawana za jedną z największych i najlepiej funkcjonujących tego typu podmiotów w kraju.

Nagroda „VIP Biznesu” to wielkie wyróżnienie także dla samej spółdzielni „Przylesie”. – To jest ogromny sukces na skalę krajową. Tylko w tym roku trzy spółdzielnie mieszkaniowe otrzymały tę nagrodę, dlatego też jest to ogromne wyróżnienie znaleźć się w tak zacnym gronie wśród ludzi kultury, sztuki, nauki i uczestniczyć w tak pięknej imprezie – powiedziała Elżbieta Sułek, przewodnicząca Rady Nadzorczej KSM „Przylesie”.

Pozostałe dwie wyróżnione placówki to spółdzielnia z Wrocławia i z Warszawy. Wśród nagrodzonych znaleźli się także m.in. Piotr Gąsowski, Grażyna Brodzińska, Damian Damięcki, Przemysław Sadowski czy fundacja Ewy Błaszczyk „AKOGO?”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 11 października w Hotelu Sheraton w Warszawie.

(opr. at)

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: VIP w świecie biznesu