Miasto - Tygodnik Koszaliński

Agnieszka Chylińska w amfiteatrze

W sobotę, 12 sierpnia, w Koszalinie wystąpi Agnieszka Chylińska.

Będzie to koncert w ramach trasy „Forever Child Tour 2017”. Początek o godz. 20.30. Bilety: 69-169 zł.


Dla fanów disco polo

W piątek, 11 sierpnia, w koszalińskim amfiteatrze odbędzie się Wakacyjna Gala Disco Polo. Wystąpią: Akcent, Boys, Mig, Joker, Veegas i Łobuzy.

Początek koncertu o godz. 18.30. Bilety: 59-69 zł.

Radni na dyżurach

We wtorek, 1 sierpnia, w godz. 16-17 dyżurować będą:

w siedzibie Rady Osiedla im. T. Kotarbińskiego przy ul. Kotarbińskiego 7B/b przedstawicielka RO – Barbara Haczkowska, w siedzibie Rady Osiedla im. J. J. Śniadeckich przy ul. Jana Pawła II 4a przedstawiciel RO – Krzysztof Ejsymont, w siedzibie Rady Osiedla im. M. Wańkowicza przy ul. Fałata 9 – radny Łukasz Sendlewski oraz przedstawiciel RO – Jakub Sawicki.

Dni Białogardu

W sobotę i niedzielę (29 i 30 lipca) Białogard zaprasza na swoje święto. Impreza odbędzie się na placu Stanisława Wyspiańskiego. W sobotę zabawa startuje o godz. 16 – będą gry i zabawy, stoiska gastronomiczne oraz atrakcje dla dzieci i młodzieży.

O godz. 18.30 rozpoczną się koncerty: najpierw G91 – zespół wokalny z Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, o godz. 19.30 – Nazwę Skradziono, zespół hip-hopowy z Białogardu, o godz. 20.30 zagra Mesajah, a o 22 – gwiazda wieczoru, Kayah. Niedziela będzie przebiegać w tanecznych rytmach disco. Zabawa rozpocznie się o godz. 15. Najpierw zagra DJ Creative, a później: godz. 18.30 – Stereo, 19.30 – Skalars, 20.30 – Soleo i o 21.30 – gwiazda wieczoru, zespół Weekend. Udział w Dniach Białogardu jest bezpłatny.

Regaty na Jamnie

W sobotę, 29 lipca, o godz. 11 na Jamnie odbędą się Regaty o Puchar Prezydenta Koszalina.

Impreza odbędzie się na przystani w Łabuszu (ul. Ratowników WOPR 6).

Biesiada historyczna

W sobotę, 29 lipca, w Komorowie (gm. Polanów) odbędzie się V Komorowska Biesiada Historyczna. Rozpocznie się o godz. 12 Mszą św. z relikwiami św. Jakuba. Na godz. 12.45 zaplanowano uroczyste otwarcie imprezy.

Od 13.15 do 17 potrwają prezentacje i pokazy historyczne. O godz. 14.30 będzie można zwiedzać komorowski kościół. O 17.15 odbędzie się licytacja na rzecz renowacji kościoła. O godz. 18 koncert zespołu Swaty z Koszalina. Impreza zakończy się o godz. 21.

Salwy śmiechu w amfiteatrze

W sobotę, 29 lipca, o godz. 20 w koszalińskim amfiteatrze odbędzie się kolejny Festiwal Kabaretu organizowany przez kabaret Koń Polski. Bilety: 90-160 zł.

Transmisja telewizyjna – w niedzielę, 30 lipca, o godz. 20 w Polsacie.

Dla bezpieczeństwa dzieci

Od 28 do 30 lipca na plaży w Darłowie pojawi się specjalna strefa, gdzie wszystkie dzieci dowiedzą się jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy. Dodatkowo w sobotę na najmłodszych i ich rodziców czekać także będzie psycholog dziecięca Małgorzata Ohme.

Plażowa strefa czynna będzie w godz. 9-17. Wejście na plażę od ulicy Dorszowej (Darłówko Zachodnie)

Wolne miejsca w akademikach

1090 miejsc noclegowych liczą domy studenta Politechniki Koszalińskiej. Wiele z nich wciąż czeka nowych lokatorów.
Za pokój jednoosobowy trzeba zapłacić 520 zł miesięcznie. Mieszkanie z dwiema innymi osobami kosztuje dwieście złotych mniej. Każdy pokój ma węzeł sanitarny i kuchenkę. Trwa rozpatrywanie wniosków o przydział miejsc w akademikach. Od kilku lat akademiki przy ulicy Rejtana przechodzą remonty.

Strona 7 z 1225

Oglądasz teraz: Start